Trafik Müfettişleri Kahvaltılı Toplantıda Buluştu – Güncel


Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği tarafından düzenlenen kahvaltılı tanışma ve istişare toplantısı’nda megakent İstanbul’da trafik polisine yardımcı olmak amacıyla gönüllü olarak denetim görevi yapan müfettişler bir araya geldi. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zeytinburnu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıya merkezi İstanbul’da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri Derneği Başkanı Avukat Sami Güleçyüz  ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra  İstanbul’a kayıtlı bir grup müfettiş katıldı.

Toplantı da çeşitli mesleklere mensup bulunan trafik otoriteleri trafikte can kayıplarının en aza indirilmesi ve trafik güvenliği’nin sağlanması için görüş ve önerileri ile müfettişlerin istek ve önerilerini söz alarak  tek tek aktardılar. 

Dernek yöneticileri de aktarılanları not alarak, ilgili makamlara yazılı olarak gereğinin yapılması talebiyle ileteceklerini ifade ettiler.

Toplantıya katılan müfettişler,  ileriki günlerde  daha geniş katılımla bir araya gelerek yeniden toplanmak için sözleştiler ve toplantı anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*