TV yayın akışı 18 Ocak Perşembe! Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?


Perşembe akşamı televizyonda hangi sinema filmleri ve dizilerin olacağı merak konusu. İşte, 18 Ocak Perşembe günü tv yayın akışı…

GÜNÜN FİLM VE DİZİLERİ NELER, HANGİ KANALDA NE VAR?

KANAL D YAYIN AKIŞI     20:00 Mandıra Filozofu

FOX TV YAYIN AKIŞI      20:00 Hudutsuz Sevda

STAR TV YAYIN AKIŞI     20:00 Aile Arasında

TV8 YAYIN AKIŞI        20:00 Survivor 2024

TRT 1 YAYIN AKIŞI      20:00 Gönül Dağı

ATV YAYIN AKIŞI        20:00  Aldatmak

SHOW TV YAYIN AKIŞI    20:00  Kara

TV8 YAYIN AKIŞI

06:00 Dizi

07:15 8’de Sağlık

08:30 Aramızda Kalmasın

11:15 Survivor 2024

12:00 Demet ve Jess’le Gel Konuşalım

14:00 Survivor Ekstra

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Survivor All Star 2024

00:15 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

02:30 Demet ve Jess’le Gel Konuşalım

04:00 Aramızda Kalmasın

TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:10 İstiklal Marşı ve Günün Programı

05:15 İncir Ağacı

06:40 Benim Adım Melek

10:30 Alişan İle Hayata Gülümse

13:10 Seksenler

14:40 Diriliş Ertuğrul

17:40 Lingo

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Gönül Dağı

23:20 Yaşamak (Yerli Sinema)

01:30 Teşkilat

03:50 Seksenler

05:30 Kapanış

KANAL D YAYIN AKIŞI

06:45 Güneşi Beklerken

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Camdaki Kız

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:30 Arka Sokaklar

18:40 Kanal D Ana Haber

20:00 Mandıra Filozofu (Yerli Sinema)

22:15 Mandıra Filozofu (Yerli Sinema)

00:30 Üç Kız Kardeş

03:00 Gelinim Mutfakta

05:00 Afili Aşk

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Kiralık Aşk

09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:30 Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak

16:15 Söz

18:15 Star Haber

19:00 Çok Güzel Hareketler 2

20:00 Aile Arasında (Yerli Sinema)

22:45 Aile Arasında (Yerli Sinema)

01:00 Yalı Çapkını

03:30 Kiralık Aşk

05:30 Fazilet Hanım ve Kızları

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah

10:00 Sandık Kokusu

12:30 Aslı Hünel İle Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Show Ana Haber

20:00 Kara

23:15 Şark Bülbülü (Yerli Sinema)

01:00 Sandık Kokusu

03:45 Şark Bülbülü (Yerli Sinema)

05:30 Kara

ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Aldatmak

00:20 Nihat Hatipoğlu İle Regaip Kandili Özel

01:20 Safir

05:50 Yeter

FOX TV YAYIN AKIŞI

08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat

10:30 Çağla İle Yeni Bir Gün

12:00 Yasak Elma

13:30 En Hamarat Benim

16:15 Yabani

19:00 Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber

20:00 Hudutsuz Sevda

00:00 Kirli Sepeti

02:45 Adım Farah

05:00 Kefaret

06:00 Her Yerde Sen



Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*